• O nas

Front-Door-Fashion-Banner-Image-1.jpg

Misją sklepu internetowego FashionStory.pl jest stworzenie kawałka modowej historii, miejsca dla kobiet w każdym wieku, w którym będą mogły kupić modne, ładne i przede wszystkim wyjątkowe rzeczy. A to wszystko bez wychodzenia z domu, bez zbędnego ryzyka, bez niepotrzebnych kosztów.   

Inspirują nas światowe trendy, skąd czerpiemy inspiracje dla naszych kolekcji. Starannie staramy się dobierać nasz asortyment do modowych stylizacji. Pasjonuje nas piękno ,design oraz styl zarówno polskich producentów odzieży jak i światowych projektantów. Swoją ofertę przygotowujemy przy współpracy z najlepszymi, modowymi markami na rynku. Dbamy o unikatowość asortymentu oraz różnorodność stylów tak, aby nasza oferta była skierowany dla każdej kobiety. Znajdziesz u nas zarówno eleganckie sukienki, poprzez podarte jeansy aż do akcesoriów/dodatków dla każdej damy.

Każdą kolekcję przygotowujemy z pasją oraz ogromnym zaangażowaniem. Serdecznie zapraszamy do zapoznania z naszą ofertą online, gdzie jesteśmy przekonani, że każda z Was znajdzie coś dla siebie.   

Pamiętajcie, że naszą historię mody piszemy same – od kobiet dla kobiet ! Pomożesz nam pisać ?


podpis.png