FashionStory.pl - Modowy Sklep Internetowy | Reklamacje i zwroty
15541
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15541,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-4,qode-theme-ver-13.8,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
REKLAMACJE I ZWROTY

§1

Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w sklepie Fashionstory.pl produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

§2

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży, otrzymany produkt należy odesłać na adres:

FashionStory.pl
Aleksandra 
Opuchlik
43-215 Studzienice
u
l. Kukułek 52

,wraz z wypełnionym formularzem zwrotu oraz paragonem.

§3

Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem, na koszt adresata lub paczkomatami. Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony.

§4

Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący. Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu oraz akceptacji przez Sprzedającego.

§5

Jeżeli otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, jednak rozmiar nie pasuje, zastosowanie ma procedura zwrotu.

§6

W przypadku reklamacji otrzymanego towaru, otrzymany produkt należy odesłać na adres wymieniony w §2, wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym, wraz z paragonem.

§7

Każdy zwracany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony. W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na inny – pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe, zwrócimy wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji zakupu towaru.

§8

Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

§9

Na zwrot towaru maja Państwo 14 dni od daty wysłania paczki.

 

INSTRUKCJA ZWROTU/REKLAMACJI

1. Wypełnij formularz zwrotu (znajdziesz go TUTAJ).

2. Zapakuj produkt, do paczki dołącz uzupełniony formularz zwrotu. Pamiętaj o tym, aby ubrania były odpowiednio zapakowane, tak, aby w trakcie dostawy nie doszło do uszkodzenia i zabrudzenia.

3. Prosimy o rozważne zakupy na wyprzedażach ponieważ towar przeceniony nie podlega wymianie/zwrotowi.

4. Zaadresuj paczkę na nasz adres:
FashionStory.pl 
Aleksandra Opuchlik
43-215 Studzienice
ul. Kukułek 52